Tantrická masáž pro muže

Malinko o tantře

Je jedno, jak vypadáte nebo jací jste. Tantra Vás nezavede na žádné určité místo, nejde o cestu k cíli, je to dobrodružství a umění přijímat, odhalit magická zákoutí svého vědomí a schopností.

Je to tanec, který každá bytost svou existencí tančí. Je to list papíru, na který básník píše verše. Je to probuzení vlastní radosti a lásky ve všech. Je jako zaťukání na dveře domu, ve kterém žijeme, aniž bychom věděli, kolik má pokojů. Je to překvapení při otevírání dveří každého z nich a spatření, kolik světla do každého pokoje proniká. Je to pohled na vše božské v každém koutě a pocit být zrcadlem, v němž se odráží každé naše bytí. Je to rozvinuté umění doteku, který vás zaplaví vlnami radosti, umožní vám ponořit se do vlastního nitra a pak následně všechny své emoce uvolnit.

Slovo tantra znamená tkáň rozvíjející vědomí, k čemuž využívá různé umělecké, vědecké, mystické, jogínské, taneční, dýchací, masážní a duševní techniky. Snaží se člověka pobídnout k osvobození od všech pout a psychických i citových útrap, najít sám sebe ve svém niterném já. Je intenzivní, smyslná a též i intimní terapie celého těla, která uvolňuje stres, bloky a napětí. Ve své podstatě rituálem uctění muže nebo ženy. Něžnými, ale důkladnými doteky rozproudí Vaši vnitřní energii, aniž by si cokoliv vynucovala. Užijte si pasivní roli a vychutnejte si dotek na těle i na duši. Skrze tuto zkušenost se můžete naučit prožívat orgasmus, který není omezen jen na sexuální orgány, ale je prožíván v celém těle, jako nepopsatelný stav extáze a lásky, krásy, sebeuvědomnění, otevření se. Můžete se naučit pracovat se svou vlastní sexuální energií, rozvádět ji po celém těle a pak z ní ještě několik dní poté brát sílu. Budete se cítit svěží a vitální. Snažíme se o to, abychom Vaše tělo probudili a vyživili, abyste se přes vědomý dotek, co nejvíce propojili s vlastním tělem. Tantra Vám může změnit kvalitu života na všech úrovních. Mně život doslova převrátila. Nikdy jsem takhle svou sexualitu a své emoce nevnímala, tak jako teď. Tantra je pro mě cesta a poznávání na celý život.

 

Kontakt

Iveta Popelková Nad Porubkou 319/24 Ostrava-Svinov
IVETA +420 604 213 325

TAMARA 736 639 937

IC 01508661
relaxainfo@gmail.com