Tantrická masáž pro páry

Jak tantrická masáž probíhá ?

 

 
 
 

Masáž probíhá na podložce na zemi, kde pár leží vedle sebe. Nejprve si s námi popovídáte u kávy nebo čaje, či vína. Co můžete od masáže očekávat s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzvu k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu - šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na dotek masérky a její energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaší jedinečnosti. Dle přijímajících žen, je tato část masáže, tím nejsilnějším zážitkem. Poprosím Vás o položení na podložku. Nejdříve bude pečováno o vaše tělo ze zadu. Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty (šátky, peříčka, králičí rukavice). Olejová masáž, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo masérské hmaty - hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace, hra s napětím, roztáčení čaker atd.V tantrické masáži jsou doteky cíleně pěstovány formou drobných rituálů. Budeme se společně snažit společně vědomě dýchat. Zhluboka, dlouze, plně, hlasitě.  Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Poté následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje s masérkami.

Tato masáž je jednosměrná. To znamená, že se masérky nedotýkáte. Vy jste přijímající. Provádíme i párovou masáž. Jedním z cílů tantrické masáže je odbourat obavy, překážky a sexuální bloky a věnovat partnerům více vnitřní svobody. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny. 

Dokud tantrickou masáž nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tato masáž bude přínosem do Vašeho partnerského života. 

 

Kontakt

Iveta Popelková Nad Porubkou 319/24 Ostrava-Svinov
IVETA +420 604 213 325

TAMARA 736 639 937

IC 01508661
relaxainfo@gmail.com