Tantrická masáž pro ženy

Ženy jsou jako prsty jedné bohyně a ovládají je emoce, intuice a city. Navzájem o sebe pečují jako božská matka a udržují a povzbuzují naši požehnanou zemi.

Je těžké uvěřit, že každá žena je bohyní, ani já jsem tomu po čtyřicet let svého života nevěřila. Chtěla bych se s vámi podělit o cestě tantrické, která Vám může změnit život. Ano i jedna masáž i kdyby byla jedna za celý Váš život, bude zážitkem, procitnutím, inspirací, pochopení krásy momentu a naučit se mu odevzdat. U některých dokonce transformací. Jsem ráda, že jste aspoň rozlikly tuhle stránku, která je pro Vás. Myslely jste si, že tantrická masáž je pouze mužskou záležitostí? Omyl! Tantrická masáž je hlavně pro ženy. A ještě větší překvapení je, že by jí měla provádět žena ženě. Dovolte mi, abych Vám krátce představila příběh této masáže ... i mé osoby. Mé jméno je Iveta, masíruji a pracuji pouze se ženami asi pět let. Prožitky při přijímání či poskytování masáže změnily mou práci, směřování v životě a pohled na sex, intimitu i dotek. Naučila jsem se dávat druhému člověku, aniž bych se při tom vyčerpala, nebo nudila. Snažím se nahlédnout pod slupku fyzického těla a opravdu spatřit její duši. Viděla jsem ženy se smát od prvního okamžiku, viděla jsem ženy plakat , viděla jsem je i utíkat :-)když v masérně zjistily VHODNÝ dárek. . Masáž erotického procitnutí vás dovede hluboko do vašeho nitra a rozšíří vaše vnímání sebe sama. Umí uvolňovat toxiny a léčit dávná sexuální traumata. Sjednotí vaši sexualitu a spiritualitu. Budu ráda za třeba jen přečtení těchto řádků, popřípadě setkání na masáži...

 

CO VÁM MŮŽE TANTRA PŘINÉST?

  • Prožívat bohatší a více naplňující sexuální život
  • Dovolit si být živější, zářivější a svobodnější
  • Otevřít své srdce a pocítit více lásky
  • Propojit duchovní zkušesnoti s fyzickým tělem
  • Naučit se pracovat s energií
  • Vyjasnit a vyléčit problémy ve vztahu
  • Vyléčit vnitřní trhliny a konflikty v sobě samotné
  • Vyléčit sexuální traumata z minulosti
  • Překonat strach z intimity
 

Jak tantrická masáž probíhá ?

 

 
 
 

Masáž probíhá na masérském lehátku. Nejprve si se mnou popovídáte u kávy nebo čaje, či vína. Co můžete od masáže očekávat s jakým záměrem přicházíte. Po té Vás vyzvu k očistě těla. Do masérny vcházíte v sarongu - šátku. Bude následovat úvodní rituál, který je ve stoje. Tento rituál vám pomáhá uvolnit se, zvyknout si na dotek masérky a její energii a vzájemně se na ni naladit. Rituál je výrazem úcty k vašemu tělu a vaší jedinečnosti. Dle přijímajících žen, je tato část masáže, tím nejsilnějším zážitkem. Poprosím Vás o položení na lehátko. Nejdříve bude pečováno o vaše tělo ze zadu. Následuje omývání horkými žínkami a hlazení hebkými předměty (šátky, peříčka, králičí rukavice). Olejová masáž, teplým nahřátým kokosovým olejem. Zažijete mimo masérské hmaty - hlazení Jin a Jang, jemné proštípávání a proklepávání, houpání ze strany na stranu, lehké tahání a drbání ve vlasech, uzemnění, pavoučky, vibrace, hra s napětím, roztáčení čaker atd.V tantrické masáži jsou doteky cíleně pěstovány formou drobných rituálů. Budeme se společně snažit společně vědomě dýchat. Zhluboka, dlouze, plně, hlasitě.  Po konečném uzemnění a schopností se vrátit do reality, se můžete osprchovat. Poté následuje sdílení pocitů a prožitků u nápoje s masérkou.  

Tato masáž je jednosměrná. To znamená, že se masérky nedotýkáte. Vy jste přijímající. Provádíme i párovou masáž. Jedním z cílů tantrické masáže je odbourat obavy, překážky a sexuální bloky a věnovat partnerům více vnitřní svobody. Můžete být spolu v jedné masérně vedle sebe. Popřipadě lze rozdělit do druhé masérny. 

Dokud tantrickou masáž nezažijete, nepoznáte, o čem vlastně celá je. Věříme, že tato masáž bude přínosem do Vašeho partnerského života. 

 

Kontakt

Iveta Popelková Nad Porubkou 319/24 Ostrava-Svinov
IVETA +420 604 213 325

TAMARA 736 639 937

IC 01508661
relaxainfo@gmail.com